دسترسی نامحدود با خرید لامینور پلاس
  • 147 دوره آموزشی گیتار
  • (با امکان ارسال سوال به استاد)
  • 78 اجرای ریتم آکورد های محبوب
  • 161 تبلچر
  • 4049 آکورد ساده شده با کاپو
  • 221 بکینگ ترک

محدودیت‌های کرونا بهترین زمان برای

یادگیری و تمرین گیتار

3
ماهه
59 هزار تومان
6
ماهه
99 هزار تومان
120 هزارتومان
به‌صرفه ترین خرید
12
ماهه
179 هزار تومان
240 هزارتومان

با خیال آسوده پرداخت کنید.
امینت پرداخت شما توسط زرین‌پال تامین شده است.
سوالات متداول
بله امروز با رشد تکنولوژی و فضای مجازی یادگیری آنلاین گیتار یکی از پرطرفدارترین روش های آموزش در ایران و دنیا شده است. با دوره ها و امکانات آموزشی لامینور به سادگی می توانید مسیر آموزش آنلاین خود را به پیش ببرید.
بخش بزرگی از دوره های سایت برای افرادی تهیه شده است که تازه شروع به یادگیری کرده اند. این دوره ها در قالب یک سری مسیر آموزشی به ترتیب مسیر یادگیری را برای شما مشخص می کند.
بله – دوره های سایت به روش های کاملا استاندارد تهیه شده اند و شما براحتی و همزمان با حضور در کلاس فعلی خودتان می توانید از دوره های سایت لامینور به عنوان کمک آموزشی استفاده کنید.
ما در قسمت مسیرهای آموزشی به فکر شما بوده ایم و آموزش ها به ترتیبی تهیه شده اند که شما با مروری کلی بر دوره های مقدماتی براحتی می توانید ادامه مسیر قبلی یادگیری خود را به صورت آنلاین به پیش ببرید.
بله شما با خرید اکانت علاوه بر دسترسی به دوره های آموزشی به سایر دسترسی های سایت مثل تبلچرها، بکینک ترک ها، ساده سازی با کاپو و اجراهای ریتم نیز دسترسی خواهید داشت.
پیشرفت شما به تمرکز، نظم و مدت زمانی که به آموزش اختصاص میدهید بستگی دارد ولی با روزی یک ساعت تمرین بعد از 4-6 ماه می توانید اولین ترانه های خود را به شکل مناسب و قابل قبول اجرا کنید.
بله ترانه های زیادی در سایت لامینور آموزش داده شده اند و دوره های استارتر نیز بر اساس یادگیری ترانه هاست و در از ابتدای مسیر با مثال های زیادی از ترانه ها گیتار را یاد خواهید گرفت.
بله نگران نباشید! با اپلکیشن ها موبایل و آموزش استفاده از اونها که توسط مدرسین لامینور تهیه شده شما براحتی می توانید گیتار خود را کوک کرده و تمرین های خودا را با ساز کوک ادامه دهید.
خوشبختانه در تمامی دوره ها بخشی به عنوان سوال از مدرس وجود دارد که شما می توانید سوال های خود را از مدرس بپرسید و مدرسین در فرمت متن، وویس و ویدیو سوالات شما را پاسخ خواهند داد. (این ویژگی فقط برای اعضای لامینور پلاس فعال است)