آموزش گیتاربه بخش آموزش گیتار سایت لامینور خوش آمدید. در این قسمت شما می توانید به صورت آنلاین گیتار زدن را یاد بگیرید. کلی ویدویی آموزشی گیتار برای افراد مبتدی و تازه کار در این بخش از سایت تهیه شده است که به شما کمک می کند قدم به قدم مسیر آموزش گیتارزدن خود را تکمیل کنید.

با خرید بسته‌های لامینور پلاس، به تمامی امکانات وبسایت دسترسی خواهید داشت.

حجم تماشای ویدیوها نیم بها محاسبه خواهد شد.


انتخاب بسته دلخواه

مسیر های آموزشی گیتار:

مسیرهای آموزشی گیتار، بخشی است که در آن دوره های سریالی به صورت پشت سر هم به شما نمایش داده می شود. در این بخش دوره ها به ترتیب قرار گرفته اند و اگر می خواهید یادگیری گیتار را از ابتدا شروع کنید می بایست دوره ها را به ترتیب مشاهده و تمرین کنید. این بخش برای هنرجویانی که تازه مسیر یادگیری خود را شروع کرده اند و احتیاج به مسیریادگیری دارند در نظر گرفته شده است تا مطمئن شویم که شما کمترین سردرگمی را در انتخاب دوره ها خواهید داشت. برای شروع یک مسیر را انتخاب و بعد از مشاهده سیرفصل ها، یادگیری آن را شروع کنید. همچنین برای انتخاب دوره مناسب می توانید از چت پشتیبانی سایت اقدام به پرسیدن سوال ها خود کنید.

دسته بندی اپیزودهای آموزشی:

در این بخش اپیزودهای (ویدیوهای هر دوره) آموزش گیتار با توجه به مفاهیم مختلف مانند ریتم، آکورد، آرپژ و ... دسته بندی شده اند به عنوان مثال شما می توانید تمام ایپزودهایی که مدرسین مختلف در دوره های متفاوت درباره آکوردها صحبت کرده اند را به صورت لیست مشاهده و به آنها دسترسی کاربردی به آنها داشته باشید.
سوالات متداول
بله امروز با رشد تکنولوژی و فضای مجازی یادگیری آنلاین گیتار یکی از پرطرفدارترین روش های آموزش در ایران و دنیا شده است. با دوره ها و امکانات آموزشی لامینور به سادگی می توانید مسیر آموزش آنلاین خود را به پیش ببرید.
بخش بزرگی از دوره های سایت برای افرادی تهیه شده است که تازه شروع به یادگیری کرده اند. این دوره ها در قالب یک سری مسیر آموزشی به ترتیب مسیر یادگیری را برای شما مشخص می کند.
بله – دوره های سایت به روش های کاملا استاندارد تهیه شده اند و شما براحتی و همزمان با حضور در کلاس فعلی خودتان می توانید از دوره های سایت لامینور به عنوان کمک آموزشی استفاده کنید.
ما در قسمت مسیرهای آموزشی به فکر شما بوده ایم و آموزش ها به ترتیبی تهیه شده اند که شما با مروری کلی بر دوره های مقدماتی براحتی می توانید ادامه مسیر قبلی یادگیری خود را به صورت آنلاین به پیش ببرید.
بله شما با خرید اکانت علاوه بر دسترسی به دوره های آموزشی به سایر دسترسی های سایت مثل تبلچرها، بکینک ترک ها، ساده سازی با کاپو و اجراهای ریتم نیز دسترسی خواهید داشت.
پیشرفت شما به تمرکز، نظم و مدت زمانی که به آموزش اختصاص میدهید بستگی دارد ولی با روزی یک ساعت تمرین بعد از 4-6 ماه می توانید اولین ترانه های خود را به شکل مناسب و قابل قبول اجرا کنید.
بله ترانه های زیادی در سایت لامینور آموزش داده شده اند و دوره های استارتر نیز بر اساس یادگیری ترانه هاست و در از ابتدای مسیر با مثال های زیادی از ترانه ها گیتار را یاد خواهید گرفت.
بله نگران نباشید! با اپلکیشن ها موبایل و آموزش استفاده از اونها که توسط مدرسین لامینور تهیه شده شما براحتی می توانید گیتار خود را کوک کرده و تمرین های خودا را با ساز کوک ادامه دهید.
دوره های آموزش ریتم زیادی در بخش آموزش ها وجود دارد که با خرید اکانت لامینور پلاس می توانید کاربردی ترین ریتم های رایج در موسیقی پاپ با استفاده از این دوره ها یاد بگیرید.
دقت کنید که خوانندگی خود بخش مستقل و تخصصی است که نیاز به کلاس های حضوری و اختصاصی دارد اما مدرسین لامینور طبق روش های مرسوم در کلاس های گیتار پاپ ، نحوه دقیق اجرای شعر روی ریتم را به شما آموزش می دهند اما در نظر داشته باشید برای یادگیری تخصصی تر خوانندگی باید به کلاس های تخصصی آواز مراجعه کنید.
بله در درس های مختلف مدرسین طبق مرحله که شما هستید مطالب تئوری موسیقی را آموزش می دهند و شما با مشاهده دوره های می توانید تئوری موسیقی را برای اجرای گیتار پاپ یاد بگیرید.
قطعا می توانید! در هر سنی که باشید حتی بالای 60 سال می توانید براحتی یادگیری گیتار را شروع کنید و اجرای این ساز دلنشین برای خود و نزدیکانتان لذت ببرید پس اصلا نگران نباشید ما در سایت لامینور به شما کمک می کنیم تا آنلاین گیتار یاد بگیرید.