آموزش گیتار

course

آموزش آنلاین گیتار سریع ترین و کم هزینه ترین روش آموزشی برای هنرجویانی است که میخواهند در کنار تحصیل، کار یا سایر فعالیت های خود، یادگیری گیتار را شروع کنند. در سایت لامینور همه آن چیزی که برای گیتار زدن و خواندن آهنگ ها با گیتار نیاز دارید برای شما به صورت آنلاین محیا شده است.


بزن بریم
آموزش مقدماتی گیتار

اولین قدم مشاهده مسیر آموزشی گیتار از صفر است. این مسیر ۱۱ دوره آموزشی کاربردی دارد و مدرس این دوره قدم به قدم شما را در یادگیری مفاهیم ابتدایی نوازندگی گیتار یاری می کند.


شروع گیتار از صفر
آموزش آکوردهای گیتار

course

پس از سپری کردن دوره مقدماتی نوبت به یادگیری آکوردهای گیتار است. این دوره، آکوردهای ضروری برای اجرای آهنگ های مختلف را به شما آموزش می دهد.


شروع دوره آکوردها
آموزش آهنگ با گیتار

بخش آهنگ های گیتار
آموزش ریتم گیتار


اکنون نوبت به یادگیری ریتم هاست. دوره های ویدیویی این بخش به تفکیک ریتم و با مثال های زیادی از آهنگ های پاپ دسته بندی شده اند.

مشاهده همه ریتم های گیتار
آموزش نت خوانی

حالا که مراحل اولیه را پشت سر گذاشته اید، نوبت به تقویت تئوری موسیقی است. در این نوشته نکات کلی و مراحل پیش رو برای یادگیری نت خوانی را مشاهده می کنید.


مشاهده آموزش نت خوانی
ملودی و تبلچر گیتار

در مراحل پیشرفته یادگیری گیتار به یک منبع خوب برای نت های گیتار نیاز دارید. در بخش نت و تبلچر لامینور به صدها نت گیتار از ترانه های معروف دسترسی دارید.


بانک نت های گیتار
آموزش رایگان گیتار

برای مشاهده سطح و کیفیت ویدیوهای بخش آموزش گیتار می توانید دوره های رایگان بسیاری را مشاهده و سپس اقدام به ثبت نام و یادگیری بیشتر کنید.


همه آموزش های رایگان
مهمترین مطالبی که باید بدانیدآخرین بلاگ های آموزش گیتارمدرس ها

سوالات متداول
بله امروز با رشد تکنولوژی و فضای مجازی یادگیری آنلاین گیتار یکی از پرطرفدارترین روش های آموزش در ایران و دنیا شده است. با دوره ها و امکانات آموزشی لامینور به سادگی می توانید مسیر آموزش آنلاین خود را به پیش ببرید.
بخش بزرگی از دوره های سایت برای افرادی تهیه شده است که تازه شروع به یادگیری کرده اند. این دوره ها در قالب یک سری مسیر آموزشی به ترتیب مسیر یادگیری را برای شما مشخص می کند.
بله – دوره های سایت به روش های کاملا استاندارد تهیه شده اند و شما براحتی و همزمان با حضور در کلاس فعلی خودتان می توانید از دوره های سایت لامینور به عنوان کمک آموزشی استفاده کنید.
ما در قسمت مسیرهای آموزشی به فکر شما بوده ایم و آموزش ها به ترتیبی تهیه شده اند که شما با مروری کلی بر دوره های مقدماتی براحتی می توانید ادامه مسیر قبلی یادگیری خود را به صورت آنلاین به پیش ببرید.
پیشرفت شما به تمرکز، نظم و مدت زمانی که به آموزش اختصاص میدهید بستگی دارد ولی با روزی یک ساعت تمرین بعد از 4-6 ماه می توانید اولین ترانه های خود را به شکل مناسب و قابل قبول اجرا کنید.
بله ترانه های زیادی در سایت لامینور آموزش داده شده اند و دوره های استارتر نیز بر اساس یادگیری ترانه هاست و در از ابتدای مسیر با مثال های زیادی از ترانه ها گیتار را یاد خواهید گرفت.
بله نگران نباشید! با اپلکیشن ها موبایل و آموزش استفاده از اونها که توسط مدرسین لامینور تهیه شده شما براحتی می توانید گیتار خود را کوک کرده و تمرین های خودا را با ساز کوک ادامه دهید.
دوره های آموزش ریتم زیادی در بخش آموزش ها وجود دارد که با خرید اکانت لامینور پلاس می توانید کاربردی ترین ریتم های رایج در موسیقی پاپ با استفاده از این دوره ها یاد بگیرید.
دقت کنید که خوانندگی خود بخش مستقل و تخصصی است که نیاز به کلاس های حضوری و اختصاصی دارد اما مدرسین لامینور طبق روش های مرسوم در کلاس های گیتار پاپ ، نحوه دقیق اجرای شعر روی ریتم را به شما آموزش می دهند اما در نظر داشته باشید برای یادگیری تخصصی تر خوانندگی باید به کلاس های تخصصی آواز مراجعه کنید.
بله در درس های مختلف مدرسین طبق مرحله که شما هستید مطالب تئوری موسیقی را آموزش می دهند و شما با مشاهده دوره های می توانید تئوری موسیقی را برای اجرای گیتار پاپ یاد بگیرید.
قطعا می توانید! در هر سنی که باشید حتی بالای 60 سال می توانید براحتی یادگیری گیتار را شروع کنید و اجرای این ساز دلنشین برای خود و نزدیکانتان لذت ببرید پس اصلا نگران نباشید ما در سایت لامینور به شما کمک می کنیم تا آنلاین گیتار یاد بگیرید.