چگونه از ویدیوهای آموزش گیتار لامینور استفاده کنم؟

این مطلب برای توضیحات تکمیلی درباره دوره های ویدیویی سایت لامینور نوشته شده است. در سایت لامینور دوره های ویدیویی زیادی وجود دارد که لیست همه دوره ها را می توانید از طریق لینک روبرو مشاهده کنید.

دسته بندی کلی دوره ها

دوره های استارتر

در این سری دوره های مدرسین از ابتدا آموزش را شروع می کنند. از نحوه گرفتن گیتار تا نت خوانی و .... این دوره ها در حال حاضر توسط سه مدرس در سایت ارائه شده اند. دسته بندی این دوره ها را در بخش مسیرهای آموزشی مشاهده خواهید کرد.

در این قسمت دوره های به ترتیب یادگیری برای شما مشخص شده اند تا براحتی به دوره مدنظر خود دسترسی پیدا کنید و مسیر پیش روی خود را به شکل شفاف مشاهده کنید

آموزش ترانه های پاپ

در این سری دوره ها ترانه های پاپ محبوب آموزش داده شده اند. بعضی از آنها برای سطح مبتدی و بعضی نیز برای سطح متوسط هستند. شما براحتی و با مشاهده تیزر و بخش اول هر دوره می توانید متوجه سطح هر دوره شوید و آن را انتخاب کنید. در این دوره ها مدرسین به شکل کامل اجرای یک ترانه را آموزش داده اند.

بخش ریتم، بخش آکوردها و نحوه اجرای دقیق ترانه بر روی آکوردها به شکل جدا جدا آموزش داده شده اند و معمولا برای هر کدام تمرین هایی نیز در نظر گرفته شده است. در برخی ترانه بخش اورتور و ملودی های میانی نیز آموزش داده شده ان. اگر علاقه به زدن ملودی های گیتار پاپ دارید پیشنهاد می کنیم از بخش منو سایت به قسمت تبلچرها مراجعه کنید.

شما براحتی و با تکرار موارد درس داده شده توسط مدرس می توانید ترانه مورد نظر را بنوازید

آموزش های ریتم

در این سری دوره ها ریتم های مختلف گیتار آموزش داده شده اند. یکی از محبوب ترین این سری، مسیر آموزشی ریتم با مهدی صفاتی است که در 10 دوره آموزشی بهترین و کاربردی ترین ریتم ها را به همراه مثال های ترانه، به شما آموزش داده است.

توصیه های کاربردی

اگه تازه گیتار زدن را شروع کرده اید حتما از بخش مسیرهای آموزشی شروع کنید و با انتخاب یک مدرس دوره های مربوط را پیش ببرید.

اگر کمی گیتار زده اید و اکنون می خواهید ترانه های پاپ را یادبگیرید از بخش ترانه ها شروع کنید اما توجه داشته باشید که هر جا مشاهده کردید که زدن یک ترانه برای شما سخت است یا توضیحات مدرس بالاتر از سطح شما است به دوره های استارتر همان مدرس مراجعه کنید و مسیر آموزشی را ادامه دهید تا به این اطمینان برسید که می توانید ترانه مورد نظر خود را براحتی اجرا کنید و از نظر تکنیکی و در ک مطلب هیچ مشکلی ندارید

تماس با ما

برای مشاوره انتخاب دوره اگر برای انتخاب دوره مدنظر خود هر گونه سوال یا مشاوره ای می خواهید می توانید در ساعات اداری به شماره مستقیم ما تماس بگیرید. شماره ارتباطی را می توانید از بخش فوتر سایت (بخش انتهایی سایت) و با کلیک روی گزینه تماس با ما مشاهده کنید.