اشتراک اکانت پایه

  • 5498 آکورد ساده شده با کاپو
  • استفاده از ویژگی تغییر گام
  • راهنمای انگشت گذاری
  • پرینت ( دانلود فایل PDF آکوردها )
12
ماهه
42 هزار تومان ماهانه ۳٫۵۰۰ تومان

اشتراک لامینور پلاس

  • تمامی امکانات اکانت پایه به علاوه امکانات زیر:
  • 159 دوره آموزشی گیتار (ترافیک نیم بهاء)
  • 195 ویدیو اجرای ریتم آکورد های محبوب
  • 297 بکینگ ترک
3
ماهه
60 هزار تومان
6
ماهه
100 هزار تومان
120 هزارتومان
پرطرفدارترین خرید
12
ماهه
160 هزار تومان
240 هزارتومان

با خیال آسوده پرداخت کنید.
امینت پرداخت شما توسط زرین‌پال تامین شده است.
سوالات متداول
بله امروز با رشد تکنولوژی و فضای مجازی یادگیری آنلاین گیتار یکی از پرطرفدارترین روش های آموزش در ایران و دنیا شده است. با دوره ها و امکانات آموزشی لامینور به سادگی می توانید مسیر آموزش آنلاین خود را به پیش ببرید.
بخش بزرگی از دوره های سایت برای افرادی تهیه شده است که تازه شروع به یادگیری کرده اند. این دوره ها در قالب یک سری مسیر آموزشی به ترتیب مسیر یادگیری را برای شما مشخص می کند.
بله – دوره های سایت به روش های کاملا استاندارد تهیه شده اند و شما براحتی و همزمان با حضور در کلاس فعلی خودتان می توانید از دوره های سایت لامینور به عنوان کمک آموزشی استفاده کنید.
ما در قسمت مسیرهای آموزشی به فکر شما بوده ایم و آموزش ها به ترتیبی تهیه شده اند که شما با مروری کلی بر دوره های مقدماتی براحتی می توانید ادامه مسیر قبلی یادگیری خود را به صورت آنلاین به پیش ببرید.
بله شما با خرید اکانت علاوه بر دسترسی به دوره های آموزشی به سایر دسترسی های سایت مثل تبلچرها، بکینک ترک ها، ساده سازی با کاپو و اجراهای ریتم نیز دسترسی خواهید داشت.
پیشرفت شما به تمرکز، نظم و مدت زمانی که به آموزش اختصاص میدهید بستگی دارد ولی با روزی یک ساعت تمرین بعد از 4-6 ماه می توانید اولین ترانه های خود را به شکل مناسب و قابل قبول اجرا کنید.
بله ترانه های زیادی در سایت لامینور آموزش داده شده اند و دوره های استارتر نیز بر اساس یادگیری ترانه هاست و در از ابتدای مسیر با مثال های زیادی از ترانه ها گیتار را یاد خواهید گرفت.
بله نگران نباشید! با اپلکیشن ها موبایل و آموزش استفاده از اونها که توسط مدرسین لامینور تهیه شده شما براحتی می توانید گیتار خود را کوک کرده و تمرین های خودا را با ساز کوک ادامه دهید.
بله، تا ۳ روز بعد از خرید لامینور پلاس امکان بازپرداخت وجه وجود دارد.