دسترسی نامحدود با خرید لامینور پلاس
  • 144 دوره آموزشی گیتار
  • (با امکان ارسال سوال به استاد)
  • 68 اجرای ریتم آکورد های محبوب
  • 154 تبلچر
  • 4020 آکورد ساده شده با کاپو
  • 216 بکینگ ترک
3
ماهه
59 هزار تومان
6
ماهه
99 هزار تومان
120 هزارتومان
به‌صرفه ترین خرید
12
ماهه
179 هزار تومان
240 هزارتومان

با خیال آسوده پرداخت کنید.
امینت پرداخت شما توسط زرین‌پال تامین شده است.
سوالات متداول
مشاهده همه
با انتخاب یکی از پلن‌های بالا و انجام مراحل پرداخت، می‌تونید به تمامی امکانات لامینور پلاس (بدون محدودیت) دسترسی پیدا کنید. پلن‌های بلندمدت، به همراه تخفیف ارائه می‌شوند.
بله. پس از پرداخت، حساب کاربری شما به شکل خودکار به اکانت پلاس ارتقا پیدا می‌کند و تمامی امکانات سایت به صورت خودکار باز خواهند شد.
از طریق صفحه‌ی خرید برای ایرانیان خارج از کشور، می‌توانید از طریق کارت‌ّهای اعتباری اکانت لامینور پلاس خود را تهیه کنید. همچنین در صورت مشکل می توانید به صورت مستقیم به اکانت ادمین کانال تلگرام لامینور پیام دهید.
برای مشاهده‌ی ویدیوهای آموزشی کافی است به صفحه‌ی اجراهای آموزشی بروید. ویدیوهای آموزشی همواره به صورت آنلاین در اختیار شما قرار دارند.
شما می‌توانید تمام نت‌ها و تبلچرهای سایت را در صفحه‌ی اختصاصی آن مشاهده کنید. با کلیک روی هر ترانه می‌توانید نت‌ها، تبلچر و فایل Guitar Pro آن را مستقیما دانلود کنید.
برای مشاهده‌ی آکوردهای با قابلیت ساده‌سازی، می‌توانید به صفحه‌ی آخرین آکورد های ساده شده را مشاهده کنید. در صفحه‌ی آکوردها با انتخاب گزینه‌ی ساده‌سازی، آکورد به شکل ساده و به همراه راهنمایی استفاده از کاپو نمایش داده می‌شود.
برای مشاهده‌ی آکوردهای دارای بکینگ ترک به صفحه‌ی آخرین بکینگ ترک ها مراجعه کنید. با استفاده از پلیر بکینگ‌ترک لامینور می‌توانید لاین‌های آوازی و سازها را فعال و غیرفعال کنید.
می‌تونید از طریق شماره‌ی 02128423896 یا ایمیل [email protected] با ما در ارتباط باشید.
شما می‌توانید تا ۳ روز پس از خرید، مبلغ خود را بدون هیچ قید و شرطی پس بگیرید. برای ثبت درخواست به پنل کاربری خود مراجعه کنید.